Részletek Rendben!

Aktuális állásajánlatok: Operátor

Karrier

Az érdi székhelyű, szerszámkészítéssel és műanyag fröccsöntéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő GIA Form Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor (állandó délutános műszakra)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tisztaság iránti igény

Állás során elvégzendő feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gép alapanyaggal való feltöltése, fröccsöntés, kézi konfekcionálás, termék csomagolása, a csomagoláshoz szükséges anyag biztosítása, címkézés, minőségbélyegzés, termékek elhelyezése a kijelölt raklapon
  • Termékek összeszerelése a szerelési útmutatónak megfelelően, címkézés, raklapra helyezés, dobozolás, csomagolás
  • Folyamatos, kétóránkénti méret- és minőségellenőrzés
  • Hiba észlelése, nem megfelelő termék kezelése, minőségellenőr és gépbeállító értesítése a nem megfelelőségről

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Monotonitás tűrése

Amit nyújtunk:

  • Családias hangulat
  • Jó csapat
  • Rendezett munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Érd